mgr Ewelina Gleń  – dietetyk, psychodietetyk

mgr Ewelina Gleń – dietetyk, psychodietetyk

Jestem dyplomowanym dietetykiem, absolwentką Uniwersytety Medycznego w Katowicach
oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Ukończyłam również studia podyplomowe
z Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w poradniach dietetycznych,
diabetologicznych i Warszawskim Szpitalu dla Dzieci. Ciągle poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach.
Na co dzień pracuje z pacjentami z zaburzeniami odżywiania i chorobami dietozależnymi. Współpracują z Fundacją Światło dla Życia, ośrodkiem Alira, który prowadzi turnusy terapeutyczne dla osób chorych na anoreksję, bulimię, ortoreksję. Ciągle dokształcam się, aby jak najlepiej prowadzić terapię żywieniową  dla osób chorych na zaburzenia odżywiania.

Prowadzę konsultacje dietetyczne/ psychodietetyczne dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci.
Jadłospisy dostosowuje do stylu życia pacjentów i ich upodobań kulinarnych.
Uważam, że kluczem do sukcesu jest zmiana nawyków żywieniowych nie na tydzień, czy miesiąc ale na stałe. Wiem, jak ważna jest współpraca dietetyka z pacjentem, dlatego staram się, aby była ona jak najbardziej efektywna.
Zapraszam do współpracy 🙂
Umów się na konsultacje

Specjalizacja: anoreksja, bulimia, ortoreksja, kompulsywne objadanie, choroby dietozależne

Wykształcenie: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie , Studia magisterskie dzienne, kierunek Dietetyka Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie , Studia podyplomowe, kierunek Psychodietetyka Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Studia licencjackie dzienne; kierunek Dietetyka Uczestnictwo w konferencjach m.in.: „Jak emocje wpływają na żywienie. Najnowsze trendy w psychodietetyce stosowanej” Interdyscyplinarna konferencja Zaburzeń Odżywiania się w Warszawie: certyfikat „Otyłość - Problem interdyscyplinarny” W Krakowie „Wybrane aspekty w poradnictwie dietetycznym”: Ogólnopolskie Centrum Dietetyki Instytutu Żywności i Żywienia

Dodatkowo: • Prelegent na Narodowym Kongresie Dietetycznym w Warszawie, temat żywienie osób z zaburzeniami odżywiania, Warszawa 2015 • Kurs Dietetyki i Suplementacji sportowej: Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach: certyfikat