Dietetyk – Piaseczno

dietetykaJeśli chcesz zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, szukasz pomocy  skontaktuj się z nami. Zajmujemy się szeroko pojętym poradnictwem żywieniowym i dietoterapią chorób, w leczeniu których żywienie odgrywa kluczową rolę. Za pomocą prawidłowo dobranych posiłków  skomponujemy Ci  smaczne i zdrowe menu. Zadbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Pomożemy Ci znaleźć przyczynę  Twoich problemów żywieniowych i poszukamy wspólnie rozwiązań. Pamiętaj nie wystarczy wprowadzić jedynie nowych zaleceń, najpierw trzeba ustalić przyczynę problemów żywieniowych, aby zmiana była skuteczna i trwała.

Nasz dietetyk ma doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi.

Zapraszamy na rozmowę z dietetykiem!

Na konsultację dietetyczne zapraszamy:

  • osoby z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, ortoreksja, komuplsywne objadanie),
  • osoby chcące zredukować swoją masę ciała,
  • osoby cierpiące na nadciśnienie, hipercholesterolemię, insulinooporność, cukrzycę, dnę moczanową, choroby tarczycy, choroby metaboliczne i choroby nowotworowe,
  • osoby z nietolerancją pokarmową, alergiami,
  • kobiety planujące ciąże, będą w ciąży i karmiące,
  • osoby pragnące wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe.

 

Kompleksowa konsultacja z dietetykiem

W trakcie pierwszej wizyty  poznajemy Twoje nawyki żywieniowe i oceniamy  ogólny stan zdrowia.  Wykonujemy również pomiar składu masy ciała. Następnie wspólnie ustalimy cel i sposób jego realizacji.
Jeśli zechcesz  ułożymy Ci jadłospis dostosowany do Twojego stylu życia i preferencji żywieniowych.

Na kolejnych spotkaniach monitujemy  Twój stan zdrowia i postępy w realizacji celu. Część spotkania poświęcona jest rozmowie o odczuciach, napotkanych problemach podczas zmian nawyków żywieniowych. Kolejna część  spotkania to edukacja żywieniowa pacjenta.

Mimo, że nie jesteśmy w stanie kontrolować wszystkiego co dzieje się wokół nas, możemy kontrolować, to co dzieje się wewnątrz nas.
- Ben Franklin