Nasz Zespół

mgr Ewelina Gleń – dietetyk, psychodietetyk

Właścicielka Poradni Strefa Dietetyki i Psychodietetyki.

Jestem dyplomowanym dietetykiem, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Ukończyłam również studia podyplomowe z Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Mam tytuł specjalisty przyjaznego insulinoopornym z certyfikatem SOIT- School Of Insulinresistance Therapy.

Jestem biegłym sądowym z zakresu dietetyki i psychodietetyki.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w poradniach dietetycznych,
diabetologicznych i Warszawskim Szpitalu dla Dzieci. Ciągle poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach. Specjalizuje się w leczeniu żywieniowym pacjentów z zaburzeniami odżywiania, nadwagą, otyłością, chorobami tarczycy, jelit i cukrzycą.

Prowadzę konsultacje dietetyczne/ psychodietetyczne dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci.
Jadłospisy dostosowuje do stylu życia pacjentów i ich upodobań kulinarnych.

Uważam, że kluczem do sukcesu jest zmiana nawyków żywieniowych nie na tydzień, czy miesiąc ale na stałe. Wiem, jak ważna jest współpraca dietetyka z pacjentem, dlatego staram się, aby była ona jak najbardziej efektywna.
Zapraszam do współpracy 🙂

mgr Justyna Szczerba- dietetyk

Prowadzę dietoterapię przez stopniową zmianę nawyków żywieniowych oraz indywidualny plan żywieniowy. Zajmuje się pacjentami, którzy: chcą zredukować dodatkowe kilogramy nabyte w czasie pandemii, chorują na choroby przewlekłe i potrzebują wsparcia dietetycznego (m.in. hashimoto, insulinooporność, cukrzyca, zespół jelita nadwrażliwego) parami, które chcą przygotować się do zajścia w ciąże oraz kobietami w czasie ciąży.

Ukończyłam studia dietetyczne na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz liczne kursy i szkolenia specjalistyczne. Po współpracy ze mną możesz oczekiwać efektów oraz motywacji podczas całego procesu zmiany.

Stosuję metodę małych kroków w dotarciu do wielkich celów. To sposób żywienia ma być dopasowany do Ciebie, a nie Ty do diety. Alergie, nietolerancje i eliminacje pokarmowego nie wiedzą jak dopasować odżywianie do potrzeb swojego organizmu. Jeśli próbowałeś/aś wielu diet, ale przy pierwszym potknięciu odpuszczałeś/aś to znaczy, że potrzebujesz naszego wsparcia. Moją misją jest nie tylko powiedzieć Ci co jest zdrowe, ale również jak realnie wprowadzić to w życie.

mgr Aleksandra Grela- dietetyk

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka. Doświadczenie zdobywałam na licznych praktykach i stażach. Obecnie pracuję w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Swoją wiedzę stale poszerzam poprzez udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Obszar moich zainteresowań skupia się przede wszystkim na żywieniu w chorobach nowotworowych, nadwadze i otyłości oraz niedożywieniu.

Mimo, że nie jesteśmy w stanie kontrolować wszystkiego co dzieje się wokół nas, możemy kontrolować, to co dzieje się wewnątrz nas.
- Ben Franklin